Hakkımızda,

 

Mentis Bilişim ve Dış Ticaret Ltd. Şti., yazılım sektöründe faaliyet göstermek üzere 2001 yılında kuruldu. Yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Standart çözümlerin yanısıra, her müşterinin ihtiyacına özgü butik çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere çeşitli projeler yapmakla birlikte, özellikle kitap ve yayın dünyasına sunduğu KiBO Projesi ile adını duyurmuştur. Kitap ve yayın sektörünün bütün ihtiyaçlarına cevap veren özgün çözümler ortaya çıkarmıştır.

 

KiBO, kitap dünyasındaki bütün aktörler için geliştirilen ürünlerle sektörün en önemli markasıdır. KiBO Çözümleri ile, kitabın yazardan okuyucuya ulaşana kadar tüm süreçler entegre edilmiştir.

 

www.kibo.com.tr, kitaba emeği geçen herkesin (Yazar, Çizer, Çevirmen, Editör, Yayın Yönetmeni, Grafiker, Dizgici v.s.) ve bütün kurumların tanıtıldığı kapsamlı bir kitap portalı olarak kitapseverlerin en önemli başvuru kaynağıdır.

 

 

Kitap Sektörüne Özel Çözümler,

 

KiBO Katalog (Bütün kitapların güncel bilgileri, Online Kitap XML'i)
   Kitap Satış Siteleri, Kitap Tanıtım ve Paylaşım Siteleri, Kütüphaneler ve Kitabevleri abone olarak online faydalanmaktadır.

KiBO İşletme (Kitap ve Kırtasiye Sektörüne Özel Stok ve Ön Muhasebe programı)

 

KiBO Mobil (Web Tabanlı Muhasebe programı)

KiBO Kütüphane (Web Tabanlı Kütüphane Programı)

KiBO Web Çözümleri

 

          KiBO Yayıncı Web (Yayınevlerine özel web sayfası)


          KiBO Yazar Web (Yazarlara özel web sayfası)


          KiBO B2B (Kitap Dağıtımcılarına özel Bayi Satış Sistemi)


          KiBO E-Ticaret (Kitap E-Ticaret Sistemi)

 

Mentis Bilişim, İnteraktif Eğitim Çözümleri, E-kitap ve Online Kütüphane projeleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Vizyonumuz,

 

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmetlerde sürekli yenilikler yapmak, hizmet verdiğimiz firmaları teknolojide geleceğe taşımak.

 

Misyonumuz,

 

İş Ortaklarımızla, karşılıklı güven temelli ilişkiler kurarak, samimi, güleryüzlü hizmet ve kazan-kazan anlayışıyla, istikrarlı ve uzun vadeli çalışmak, birlikte büyümek.