Yayın Dünyasında Sektörel İş Fırsatları

İŞ ARAYANLAR

Merhaba, iyi çalışmalar
Ben Nermin Uzun. Mesleki hayatım yayınevlerinde ve kitap dizgisi yaparak geçti.Eğer kabul ederseniz, ben size dışarıdan dizgi desteği verebilirim. Birkaç yayınevine dizgi desteği verdiğim için, bunu size teklif ediyorum.
Evimde PC bilgisayar kullanıyorum. Yazılarınızın dizgisini word programında yazıp size mail ortamında iletebilirim.On parmak F klavyeyi çok iyi düzeyde kullanıyorum. Sorumluluk sahibiyim,  aldığım işi bitirebilme yeteneğine sahip olduğum için tarafınızdan da uygun bulunursa sizinle de çalışmak isterim.
Saygılarımla
Nermin Uzun

0538 668 51 31 - [email protected]

 

 

ELEMAN ARAYANLAR

ARİSTO YAYINEVİ

Merhaba, 
Yayınevimize sayısal ders kitapları / soru bankaları alanında tecrübeli DİZGİCİ arıyoruz. 
Başvurular yalnızca [email protected] adresine lütfen. 
Teşekkürler

 

...............................................................

 • "Yazardan Okura Kitap ve Yayın Dünyası kibo.com.tr'de Buluşuyor" sloganı ile yeni projemizi yayınladık.

  Projemizin amacı yayın dünyasında emeği olan herkesin sayfamızda yeri olması ve tüm kitap emekçilerinin tek bir noktada buluşmasıdır.

  Yazarlar, Hazırlayanlar/Derleyenler, Çevirmenler, Editörler, Yayın Yönetmenleri, Grafikerler, Tasarımcılar, Çizerler, Fotoğrafçılar, Düzeltmenler, Dizgiciler...

  Bir kitaba emeği geçen herkesi...

  Kitabın künye bilgisinde herkes kendini görebilecek ve sadece ismini değil... Özgeçmişleri, yayınlanan kitapları, yayına hazırlanan projeleri, çizimleri, iletişim bilgileri...

  Bu projeyi hazırlamaktaki amacımız, kitabın sadece yazarın yazmasıyla tamamlanmadığı ve üzerinde birçok ismin emeğinin geçtiğini vurgulamak. Kapak tasarımcısından düzeltmenine, yayın yönetmeninden dizgicisine kadar herkesi öne çıkarmak. Kitaba katkısı bulunan herkesin, kendilerine hazırlanan bilgi sayfalarından hem okuyucuyla hem sektörle iletişim halinde olmasını sağlamak.

  Sizde kitap emekçisi olarak KiBO Katalog'da yer almak istiyorsanız isim, meslek ve kısaca kendinizi tanıtan bir yazıyı bize gönderiniz.
  İlk kaydınızı yaptıktan sonra kendinize ait olan sayfadan bilgilerinizi zenginleştiriniz. Eserlerinizi yayınlayınız.


  EPOSTA göndermek için : [email protected]

  MESAJ göndermek için : tıklayınız.